טלפון:

08-9109910

משרד עורכי דין

למיצוי זכויות משפטיות ורפואיות

עורך דין ביטוח לאומי באר שבע

המוסד לביטוח לאומי אחראי על מימוש זכויות חברתיות וסוציאליות של האזרחים במדינת ישראל. המוסד נותן מענה לנושאי נכות וזקנה ולנושאים אחרים שנחשבים חברתיים. בנוסף, הוא אחראי לסיוע בנושאים סוציאליים שהבולטים בהם הינם חוקי הבטחת הכנסה והשלמת הכנסה. מסים לביטוח הלאומי הם מיסי חובה ומוטלים על מרבית אזרחי ישראל. חלקם משולמים באמצעות שכר עבודה כאשר כל עובד מפריש אחוז מהכנסתו והמעסיק משלים סכום משלו. חלקם האחר משולמים על ידי עצמאים, סטודנטים ואזרחים אחרים אשר אינם עובדים אך חייבים במיסי ביטוח לאומי בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק.

חוקים מורכבים

חוקי הביטוח הלאומי הינם מורכבים מאוד ואף דינאמיים ומשתנים ויש צורך להכירם. בנוסף, חוקים אלו נוגעים ישירות בחוקי עבודה ומשתלבים בהם בגלל שדמי ביטוח לאומי רבים משולמים במסגרת הסכמי העבודה. לאור כל זאת ובגלל סיבות אחרות יש רבים אשר אינם מצליחים להתמצא בכל החוקים הללו וחייבים לקבל ייעוץ צמוד בנושא. עורך דין ביטוח לאומי באר שבע אשר מומחה בנושאי ביטוח לאומי ומכיר לעומק את כל סבך החוקים של המוסד יכול לסייע רבות לכל נזקק.  באר שבע הינה בירת הנגב והיא עיר אשר נמצאת בתנופת פיתוח מתמידה. תושבי העיר וסביבתה מנהלים חיים אינטנסיביים שכוללים עבודה וניהול חיי בית ומשפחה. חלקם מטפלים, בין היתר, בהורים זקנים, בילדים נכים ומוגבלים ועוד.

בעיות ומשברים

לעיתים, בצמתים של החיים נתקלים אנשים בבעיות רציניות שגורמות להם לצורך בסיוע כספי מהביטוח הלאומי. עורך דין שמכיר את חוקי הביטוח הלאומי יכול לסייע רבות במתן הדרכה, ולא פחות חשוב, בתמיכה נפשית. אדם שנקלע בבת אחת לתקופת משבר בחיים שנובעת מתאונת דרכים, ממחלה גורמת שיתוק, מהולדת ילד נכה וכדומה מרגיש כאילו עולמו חרב עליו. יש אנשים אשר שלמו לביטוח הלאומי מסים במרבית שנות חייהם ובתקופת היותם נמרצים ומלאי חיות. פתאום הם נקלעים למצבי ביש ומתביישים לבקש כסף למרות שהם נזקקים לכך. בכל המצבים הללו ובאחרים נוספים יש צורך בסיוע נפשי. עורך דין קשוב ואמפאטי ישרה רוגע וידרבן את כל המהססים לפעולה כדי לקבל זכויותיהם הקבועים בחוק.

הכרת התנהלות המוסד

המוסד לביטוח לאומי הינו מוסד מגושם וגדול ומתנהל על פי נהלים שנקבעו בחוק. יש צורך להכירם כדי לדעת להתמודד מולם. יש נהלים להגשת תביעות, ובין היתר, יש הקצבת זמן להגשתן. יש אפשרות לערער על החלטות. יש צורך להגיש טפסים ממולאים כראוי ויש צורך להעברתם לפקידים המתאימים. יש ועדות שצריך להתייצב מולם והתמודדות מולם מחייבת הכנה טכנית ונפשית וכן הלאה. עורך דין מומחה יכול לסייע במקרים רבים וחמורים. יותר מכך, הוא יכול לייעץ לכל אחד לגבי סיכויי הצלחת התביעה. במקרים רבים, אין טעם להגיש תביעה והימנעות מהגשתה יכולה לחסוך כסף רב, זמן יקר ולחצים נפשיים מיותרים.

שירות ללקוחות

לקוחות רבים של עורך דין ביטוח לאומי באר שבע שזכו בתביעות שהוגשו מול המוסד שדרגו את חייהם, ובמקרים מיוחדים, אף גרמו להם להשתנות לבלי הכר. יוקר המחיה רב מאוד וכל סיוע כספי הינו רב חשיבות. בעיקר במקרים שבהם יש צורך בהוצאות מיוחדות לתחזוקת נכים ומוגבלים שוטפת. עורך דין המכיר את המערכת מבפנים הינו בעל ידע וניסיון ואותם יעמיד לכל לקוח ותיק או חדש. עורך דין יכול לטפל באופן פרטני בבעיות זמניות המחייבות פתרון נקודתי, ובמקביל יכול לשרת לקוח לאורך זמן במקרים שמחייבים זאת. יש מקרים רבים בהם התלות בביטוח לאומי היא לכל החיים וייעוץ על בסיס קבוע יכול לתת את התמיכה הנדרשת.

 

חיפוש באתר

צור קשר מהיר