טלפון:

08-9109910

משרד עורכי דין

למיצוי זכויות משפטיות ורפואיות

עורך דין דיני עבודה בבאר שבע

רובם המכריע של אזרחי המדינה עובדים במקומות שונים לאורך מרבית שנות חייהם לצורך פרנסה. הצורך בעבודה הינו חיוני לפרט בגלל נושאי ההשתכרות אבל גם מסיבות חשובות אחרות כמו: הגשמה עצמית, סיפוק בחיים, הצורך בניהול אורח חיים עם לוח זמנים מסודר ועוד. המדינה נשכרת אף היא מעבודת אזרחיה שתורמים את שלהם לשגשוגה הכלכלי, החברתי והתרבותי. ממשלות ישראל לדורותיהן ראו צורך עליון למסד את יחסי העבודה כפי שנהוג בעולם המודרני וחוקקו חוקי עבודה אשר כולם אמורים להתנהל על פיהם. חוקים אלו אמורים להסדיר את כל מערכות היחסים המגוונות שבין העובדים למעסיקיהם. במקרים בהם מתעוררות בעיות אזי בתי הדין לעבודה הם אלו שפוסקים בתביעות המוגשות לפניהם.

ייעוץ לפני קבלת משרה

באר שבע היא אחת הערים החשובות והמרכזיות בישראל ובה מתנהלת חברה תוססת שעסוקה בניהול חיי עבודה, משפחה, תרבות ובילוי. בבאר שבע גם קיים בית דין אזורי לעבודה אליו מגיעים תובעים המיוצגים על ידי עורכי דין המתמחים בתחום. עורך דין דיני עבודה בבאר שבע יכול לייצג את העובד עצמו או את המעסיק ויכול לסייע לכל אחד בבעיה המטרידה אותו. עורך דין מקצועי מכיר את התחום לעומקו, ולכן, יכול לייעץ בכל שלב. ניתן להגיע אליו כבר בעת הגשת המעמדות למשרה. כך, יכול כל אחד להכיר וללמוד על התנאים הסוציאליים הבסיסיים המגיעים לו. יותר מכך, יש תנאים נוספים אשר ניתן לבקש ולקבל. מעסיקים רבים רואים בעובדיהם נכס ומוכנים להשקיע בהם, אבל לא תמיד מעוניינים לגלות את כל קלפיהם. ייעוץ נכון יכול להעלות שיפורים בתנאי העסקה אשר ישולמו כבר מההתחלה או יגיעו לידי בשלות בהמשך הדרך.

טיפול בבעיות שמתעוררות

ייעוץ בשלבים מוקדמים יכול לסייע לכל אחד להימנע מלהתחיל לעבוד במקום בעייתי מבחינת תשלומי השכר. יש חוקי שכר מינימום ותנאים סוציאליים בסיסיים. הכרתם נותנים לכל עובד מקדמה חשובה. לעיתים, מתחילות הבעיות בשכר העבודה כבר בחודשים הראשונים, ולעיתים, מתברר בדיעבד כי לא שולמו תשלומי חופש, הבראה, פיצויים ותשלומים אחרים הקבועים בחוק. עורך דין מנוסה יכול לפתור את הבעיות טרם הגעה לבית הדין לעבודה. יש מקרים, בהם מכתב אזהרה מקדים למעסיק יעשה את העבודה. מעסיקים רבים אינם ששים להיתבע בבית דין לעבודה ויעדיפו לשלם את המגיע ללא משפט.

ייצוג משפטי

ייצוג בבית דין לעבודה הוא גולת הכותרת של עורך דין דיני עבודה בבאר שבע. כאן מגיעים לשיאם הידע והניסיון הרב שצברו. יש צורך להכיר את ההתנהלות של המערכת ולנצלה בדרכים חוקיות לטובת הלקוח. ניתן להשיג דחיות, ערעורים על החלטות, להביא עדויות, להציג חוות דעת של מומחים ועוד. הכרת תקדימים משפטיים חשובה מאין כמוה ועורך דין המכיר פסיקות קדומות יכול לנצלן לטובת לקוחו. החוקים אינם תמיד חד משמעיים ושופטים רבים נוטים לתת להם פרשנות משל עצמם. הכרת הפסיקות הקודמות יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה בתביעה ובין כשלון. יותר מכך, היא יכולה לסייע לקבל סכומי כסף נוספים של הוצאות משפטיות, קנסות ועוד.

חשיבות הייצוג

 

למעשה, עיקר עבודתו של עורך דין לדיני עבודה מתבצעת בבתי משפט, והצלחתו היא הצלחת לקוחו. במקרים רבים, סכומים אלו מגיעים לתובע והוא נזקק להם לצורך מחיה. מצד שני,  מעסיקים רבים נקלעים למצבים בעיתיים מול עובדים המסבים להם נזקים, וגם כאן, עזרת היועץ המשפטי חשובה מאין כמוה. מעסיקים יכולים לקבל ייעוץ שוטף על בסיס חודשי או לבקש טיפול וייצוג לבעיה מיוחדת הניצבת מולם. ייצוג מקצועי יחסוך דאגות מיותרות, כסף רב ועומס נפשי מיותר לכל לקוח.

 

חיפוש באתר

צור קשר מהיר