טלפון:

08-9109910

משרד עורכי דין

למיצוי זכויות משפטיות ורפואיות

עורך דין נזיקין באר שבע

תושבי ישראל ובכלל זה תושבי באר שבע וסביבתה מנהלים חיים מלאים ועסוקים בניהול חייהם וחיי משפחתם הגרעינית, ולפעמים המורחבת. הם מטפלים בהורים מבוגרים, בילדים, ולעיתים, בקרובי משפחה אשר אינם מסוגלים לטפל בעצמם. יש מקרים, בהם נקלעים החיים למשברים עמוקים שנובעים מתאונות שונות, מחבלות, ממחלות גוף או נפש ועוד. במקרים כאלו יש צורך בהתמודדות מסוג אחר. לא תמיד יכול בן האדם לראות בצורה נכונה את עומק המשבר אליו הוא נקלע. לעיתים, הוא מתבייש לתבוע את הרשויות הממשלתיות. אפילו במקרים בהם הוא דאג מראש לביטוחי חיים ונזקים גופניים, לביטוחי סיעוד ולביטוחים אחרים הוא מגלה שההתמודדות מול חברות הביטוח מורכבת מאוד.

עורך דין נזיקין בבאר שבע מתמחה בייעוץ ובייצוג אנשים בעיתות משבר כאלו והוא האדם אשר יודע להקשיב, להרגיע, לתת עצות ואף לנהל מאבקים משפטיים ואחרים מול הגורמים השונים. נזקים גופניים יכולים להיות במגוון צורות, יש נכים מלידה, יש נכויות שנגרמות ממחלות, יש תאונות בעבודה ובצבא ועוד. כאשר כל תחום כזה שונה מהאחר וחלים עליו חוקים שונים. ידיעת החוקים הינה כוח המאפשר לעורך הדין לתקוף את הבעיה מהזווית הנכונה. לא תמיד יש צורך להיגררות לתביעה משפטית יקרה וארוכת זמן. לעיתים, ניתן לסגור תיקים בהתכתבויות ובפגישות מוקדמות. עורך דין הנאמן למקצועו יכול לחסוך כסף רב ללקוחו. ובמידת הצורך, אף לייעץ לו להימנע מהגשת תביעה בגלל סיכוי נמוך לקבלתה.

תאונות שונות

נזקים גופניים יכולים להיות קלים, יחסית, אבל גם כאלו שמותירים נכות לעד. יש תאונות עבודה ולא כולם יודעים שהן מוכרות גם בעת ההגעה לעבודה או החזרה ממנה. כאן יש צורך בדיווח ראשוני של המעסיק למוסד לביטוח לאומי אשר אחראי על תשלומי הביטוח. הן למעסיק והן לביטוח הלאומי יש חובות שונות בעת תאונות עבודה ועורך דין בתחום מכירם לעומק. יש נכות שנגרמת מרשלנות רפואית וזה תחום שונה לגמרי. כאמור, יש נכות שנגרמת מתאונות דרכים, בבית ומחוצה לו ועוד. חיילים ואנשי קבע נפגעים לא אחת בעת שירותם הצבאי ובמקרים של גרימת נכות הם זכאים לתבוע את משרד הביטחון. יש נכות באוזניים, בגפיים, בראייה ועוד, וכן, נכויות נפשיות. התביעה מול משרד הביטחון חייבת להתנהל על פי נהלים מסודרים וכוללת חוות דעת, הופעה בפני ועדות רפואיות למיניהן ועוד.

ניהול תיק בבית משפט

ניהול תיקי תביעות מחייב טיפול מקיף בכל שלב. יש צורך בהגשת טפסים, בהבאת חוות דעת רפואיות מתאימות, בגיוס מומחים לעדות בבתי משפט, להבאת חוות דעת לגבי עלויות כספיות הכרוכות בתחזוקת נכים ועוד. מסמכים אלו נלקחים בשיקולים של השופטים היושבים בדין ותורמים רבות להכרעת פסק הדין. כמובן, שיש צורך להכיר את התנהלות בתי המשפט השונים על המערכות המורכבות שלהם. עורך דין שהתנסה בייצוג משפטי מכיר את היתרונות המנהליים והאחרים שהמערכת מספקת, מכיר תקדימים משפטיים, מכיר פסיקות קודמות בנושאים דומים או קרובים ועוד. הוא מנצל את הידע והניסיון שלו לטובת לקוחו, ובמקרים רבים, מצליח להשיג סכומי כסף שאינם מבוטלים לצורך רווחתו העתידית.

ייעוץ וייצוג

ייעוץ וייצוג בתביעות שונות על ידי עורכי דין מנוסים מגדילים את היכולת להצלחה. הצורך בפיצוי בעת משבר מתמשך הינו אמיתי בגלל ההוצאות האדירות הכרוכות בניהול חיים של בני משפחות נכים. בנוסף, ההוצאות בתביעות סרק עלולות להיות רבות מאוד ולא יביאו את הפתרונות הרצויים. התנהלות בעזרת עורך דין מקצועי שיודע להרגיע ולהתנהל מול הרשויות הממשלתיות, הציבוריות והעסקיות הכרחית ומחויבת מכורח המציאות. ההשקעה בו תשתלם מאוד לאורך זמן ויכולה להביא לתשלומים חודשיים קבועים ולעזרה כספית הגונה.

חיפוש באתר

צור קשר מהיר