נזקי גוף

משרדנו מייצג לקוחות בתביעות נזקי גוף, תביעות נזיקין ותביעות חבויות כנגד גופים ציבוריים ופרטיים, לרבות חברות הביטוח. עילות התביעה בנזקי גוף הן מגוונות, וכוללות עילות תביעה שונות. בין היתר מדובר בתביעות כנגד עיריות או רשויות מקומיות בגין פציעות בשטח הציבורי (כמו נפילה במדרכה), תביעות נגד מעבידים ובעלי מקרקעין פרטיים (בית מלון, קניון, בעל עסק, בריכה וכיו"ב), תביעות נגד בעלי מקצוע שהתרשלו, תביעות נגד חדרי כושר ועוד.

פציעות רבות מתרחשות במהלך העבודה או בדרך אליה ו/או ממנה, בשטחים ציבוריים או פרטיים, וגורמות לנכות לכל החיים. נפגעים בתאונות סובלים לרוב מהפסדי שכר, הוצאות רפואיות, צורך בקבלת עזרה מהזולת וסיעוד וכיו"ב. תכלית התביעה הנזיקית היא לפצות את הנפגע על כל נזקיו והפסדיו שנגרמו בגין הפגיעה הנזיקית, ומאפשרת לניזוק לשקם את עצמו ולהתקיים באותה רמה, לפחות, בה חי לפני התאונה. נפגעים רבים אינם מודעים לאפשרות לתבוע בנזיקין את מקום העבודה, בנוסף על התביעה מול הביטוח הלאומי (תאונת עבודה) או את הרשות המקומית/בעלי המקרקעין האחראים לתאונה. תביעות בתחום הנזיקין דורשות, רשלנות. משמע, הוכחת "אשמה" של גרימה לנזק. לא אחת מגיעים אלינו נפגעים הסבורים שפציעתם ארעה "באשמתם" או שאין אחראי לתאונה.

אנו במחלקת נזיקין בעלי ניסיון רב וחדורי מטרה, להוכיח בכל תיק את אשמת הצד שגרם לנזק. לצורך כך, אנו עורכים חקירה יסודית של נסיבות התאונה, אוספים את כל הראיות הרלבנטיות, עובדים עם מומחים בתחומים שונים (בטיחות, הנדסה, חשמל ועוד), עורכים מחקר משפטי ומקצועי, ונוקטים בפעולות רבות ומגוונות שנועדו להוכיח ולשכנע את בית המשפט שהתאונה בה נפגע הלקוח שלנו ארעה בשל אשמה של אחר, ושהלקוח זכאי לפיצוי המרבי בשל פציעתו. אחרי שהוכחנו את אשמת הצד הנתבע להתרחשות התאונה, אנו במחלקת הנזיקין ממשיכים לשלב הוכחת הנזק והנכות הרפואית, וכן להוכחת ההפסדים הכספיים שנגרמו ויוסיפו להיגרם ללקוח.
לצורך כך, אנו עובדים עם מומחים מובילים בתחומי הרפואה השונים, מומחים בתחום הניידות והשיקום, אקטואריה ועוד.

במידת הצורך, נפנה את הלקוח גם לבדיקות רפואיות נוספות, שיאפשרו להוכיח את מלוא הנזק, על מנת שהפיצוי שיתקבל יהיה הולם למידת הנזק. אנו במחלקת נזיקין מעניקים לכל לקוח מעטפת של טיפול משפטי מלא ומקיף – לרבות טיפול בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וכל גוף אחר שניתן למצות מולו תביעה, שתמקסם עבור הלקוח את התגמול הכספי בגין פציעתו או מחלתו משרדינו מעניק יעוץ משפטי מקיף בטרם הגשת התביעה לבית המשפט המוסמך, הכנת התיק מהפן הרפואי והמשפטי, לרבות הפנייה למומחה רפואי לקבלת חוות דעת רפואית.

הייעוץ המשפטי כולל, ליווי שוטף ומתן הדרכה, טרם הפנייה לערכאות, איסוף ראיות כגון חוות דעת למיניהן וכו'. כמו כן, בייעוץ ובייצוג משפטי בערכאות המשפטיות השונות.

חמישה טיפים: איך להתנהל נכון מול ועדה רפואית של הביטוח הלאומי
דילוג לתוכן