טלפון:

08-9109910

משרד עורכי דין

למיצוי זכויות משפטיות ורפואיות

על עו"ד סימונה גולדמן מימון

מייסדת המשרד.

בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B), מאוניברסיטת סטרפורדשייר אנגליה, משנת 1998. הוסמכה כעו"ד בשנת 1999.

בעלת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן, במסלול גישור ויישוב סכסוכים.
עבדה כשנתיים כעו"ד שכירה במשרד עורכי דין בתחום הנזיקין והאזרחי.
כ- 12 שנים יועצת משפטית בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי מחוז דרום.

ייצגה את המוסד לביטוח לאומי בבית הדין האזורי לעבודה ובבית הדין הארצי. הכינה חוות דעת ופיקחה על עבודתם של עורכי דין חיצוניים רבים, אשר במהלך השנים ייצגו את המוסד לביטוח לאומי בוועדות רפואיות ובתיקי שיבוב.

מומחיותה הינה במימוש זכויות מבוטחים מהביטוח הלאומי.

על המשרד

המשרד שוכן ברח' בן צבי 10 (מגדל הרכבת) קומה 10 בבאר – שבע, הממוקם בלב מתחם העסקים, בסמוך לבתי המשפט ומשרדי הממשלה, והוא נגיש לנכים. תחומי ההתמחות העיקריים של המשרד הם דיני הביטוח הלאומי והביטחון הסוציאלי, תביעות מבוטחים כנגד המוסד לביטוח לאומי, בהם תאונות עבודה, תאונות דרכים, נכות כללית, תביעות ביטוח, דיני נזיקין , דיני עבודה והמשפט המנהלי.

אודות משרד עורכי דין סימונה גולדמן מימון

משרד עורכי דין סימונה גולדמן מימון – מתמחה בתחום האזרחי, הביטוח הסוציאלי – המוסד לביטוח לאומי על שלל ענפי המשנה שלו, תביעות כנגד קצין תגמולים, תביעות ביטוח, נזקי גוף, דיני עבודה והמשפט המנהלי.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי צמוד, מתן חוות דעת משפטיות וניהול תביעות בערכאות השונות.

במשך 12 שנים בה ייצגה את המוסד לביטוח לאומי בבתי המשפט השונים, פיקחה על עבודתם של עורכי דין חיצוניים המייצגים את המוסד לביטוח לאומי ורכשה ניסיון רב אשר כעת מעמידה לרשות הציבור.

המשרד מעניק ללקוחותיו את מרב תשומת הלב, יחס אישי ומקצועי והכל על מנת שתזכה לייצוג המשפטי הטוב ביותר. אנו מקפידים על דיסקרטיות ונאמנות מלאה ללקוח כמתחייב על פי חוקי האתיקה של עורכי הדין בישראל. וזאת הודות לניסיון הרב שנצבר ע"י עורכת הדין סימונה גולדמן מימון כיועצת משפטית בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי במחוז דרום.

המשרד ממוקם בלב המתחם העסקים של באר שבע בצמוד לקרית הממשלה וקרית המשפט.

אנו מטפלים בתיקי לקוחות מכל רחבי המדינה, במגוון תחומים ובמיוחד במישור האזרחי של מיצוי זכויות בשל פגיעות גוף. ניתן ליצור קשר עם המשרד דרך האתר, וצוות המשרד ישמח לטפל בשאלות ובפניות שונות ולהעניק שירות משפטי יעיל ומקצועי.

חיפוש באתר

צור קשר מהיר