אודות

משרד עורכי דין ונוטריון גולדמן מימון, מתמחה בתחום האזרחי, הביטוח הסוציאלי,  המוסד לביטוח לאומי על שלל ענפי המשנה שלו, תביעות נזיקין, תביעות ביטוח, נזקי גוף ובתחום הרשלנות הרפואית.

המשרד מעניק ייעוץ משפטי אישי וצמוד, מתן חוות דעת משפטיות וניהול תביעות בערכאות השונות.

המשרד בעל נסיון של מעל ל- 20 שנים ושוכן ברח' רחה פריאר 9, מגדל MTOWER , קומה 15, באר שבע. המשרד ממוקם בלב המתחם העסקים של באר שבע בצמוד לקרית הממשלה וקרית המשפט.

עו"ד ונוטריון סימונה גולדמן מימון וכול צוות המשרד ידועים בזכות מקצוענות חסרת פשרות, הבנה מקיפה של ההיבטים המורכבים של כל תחום הביטוח הלאומי והנזיקין, יחס אישי ללקוח ותוצאות אפקטיביות הבאות לידי ביטוי בהשגת מטרות הלקוח.

במשך 12 שנים בה ייצגה את המוסד לביטוח לאומי בבתי המשפט השונים, פיקחה על עבודתם של עורכי דין חיצוניים המייצגים את המוסד לביטוח לאומי ורכשה ניסיון רב אשר כעת מעמידה לרשות הציבור.

המשרד מעניק ללקוחותיו את מרב תשומת הלב, יחס אישי ומקצועי והכל על מנת שתזכה לייצוג המשפטי הטוב ביותר. אנו מקפידים על דיסקרטיות ונאמנות מלאה ללקוח כמתחייב על פי חוקי האתיקה של עורכי הדין בישראל. וזאת הודות לניסיון הרב שנצבר ע"י עורכי הדין במשרד.

צילום: ליאור טייטלר
צילום: ליאור טייטלר

חזון המשרד

משרדנו מתחייב לפעול בנאמנות, במקצועיות, במסירות ביושרה ובהגינות, תוך מחויבות לספק ללקוחותיו מעטפת ביטחון אישית ומקצועית.

משרדינו הוא משרד בוטיק, בטיחותי ויצירתי והוא שם לעצמו מטרה לנגד עיניו והיא להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור קהל לקוחותיו.

פועלינו נועד לעזור ללקוחותינו לקבל את זכויותיהם ולמקסם את הפיצוי המגיע להם ולפיכך אנו מחויבים למיקוד מקצועי.

המשרד מאמין באיכות ומקצועיות ללא פשרות, תוך שימת דגש מיוחד על הבנת צרכי הלקוח, רצונותיו ושאיפותיו.

באמצעות הידע והניסיון הנצבר של המשרד בתחום אנו מסוגלים לפתח פתרונות יצירתיים למצבים משפטיים מורכבים ומאתגרים.

אנו מאמינים בליווי הלקוח יד ביד מראשית הדרך ועד קבלת התוצאה הטובה ביותר עבורו.

משרדינו מאמין במסורת של מתן שירות לקוחות מעולה, המלווה ברגישות המתאימה למקרה הייחודי, תוך מציאת פתרונות עכשוויים לסוגיות המשפטיות העומדות בפנינו והערכת האתגרים העתידיים של לקוחותינו.

הנאמנות שלנו ללקוחת היא מוחלטת, השקיפות מלאה, והאמת תוצג תמיד במלואה.

אנו מחויבים להפוך כל אבן ולהיאבק עבור הלקוח בנחישות, בתושייה, וללא פשרות, תוך תכנון מוקפד של נתיבי פעולה במבט צופה עתיד.

אנו שואפים להקדיש לכל אחד מלקוחותינו את מירב תשומת הלב האישית החיונית לו, לצורך ניהול התיק ברמה הטובה ביותר.

אנו שואפים ליצור קשרים מועילים וארוכי טווח עם קהל לקוחותינו, המבוססים על מערכת אמון הדדית.

הנחישות, המקצועיות והיושרה, הם נר לרגלינו ואנו רואים בהם ערך עליון.

כל זאת, באמצעות מתן יעוץ מעולה, מקצועי מהמעלה הראשונה, אמין, יסודי, תוך יצירתיות וחדשנות, חדות מחשבה, התמדה, דבקות במטרה, אנושיות ומסירות.

חזון המשרד מהווה עבורנו את התשתית הארגונית להעניק ללקוחותינו את הביטחון המלא שיש להם על מי לסמוך וכי הם נמצאים בידיים מצוינות ומקצועיות של צוות אישי ומסור אשר יעשה עבורם כל שיידרש ויעמוד לצידם בכל שלב.

דילוג לתוכן